07. Szafa I 1D/1S drążek

790.00 zł

w magazynie (10)
07. Szafa I 1D/1S drążek

Grubość płyty sosnowej 2 cm. Plecy i dna szuflad to płyta pilśniowa. Szafa jednodrzwiowa i jednoszufladowa.

Wnętrze szafy to drążek.

Wymiary: 190x50x55 cm (Wysokość x Szerokość x Głębokość)

Podana cena jest ceną hurtową netto, koszty transportu nie są wliczone.

Zobacz pozostałe meble z naszej kolekcji nowoczesnych mebli sosnowych BORO.

Kolor
Nasze meble dostarczamy standardowo lakierowane dwukrotnie półmatem. Na życzenie klienta możemy wykonać mebel surowy, nielakierowany. Dostępne są różne wybarwienia, bejcowane i dwukrotnie zabezpieczone lakierem półmatowym - zobacz wzornik kolorów mebli sosnowych. Cena zależy od rodzaju wybarwienia powierzchni mebla.

Kolekcja Boro 
nowoczesne meble, w całości wykonane z drewna litego sosnowego. Funkcjonalne i atrakcyjne meble o czystej, lekkiej formie, prostych kątach i krawędziach świetnie pasują do współczesnych wnętrz. Dopasujesz je do sypialni, pokoju dziennego, living roomu, biura, pokoju młodzieżowego. Meble Boro wyposażone są w nowoczesne prowadnice szuflad oraz charakterystyczne drewniane uchwyty (na życzenie klienta dostępne również metalowe). Jeśli szukasz ciekawych mebli naturalnych z drewna sosnowego to kolekcja Boro będzie idealnym wyborem.

Szafy sosnowe
to jeden z najczęsciej kupowanych mebli. Idealnie sprawdzą się w każdym domu i wnętrzu, niezależnie od stylu jaki preferujemy. Szafy sosnowe są praktyczne i funkcjonalne, świetnie wyglądają, mogą mieć różne wymiary, co pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia. Szafy sosnowe doskonale pasują do sypialni, jako szafa na ubrania pościel. Sprawdzą się też w salonie, przedpokoju, garderobie jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania. 
Sosna to jeden z najpopularniejszych gatunków drewna używanego do produkcji mebli. Meble sosnowe są naturalne, trwałe, świetnie się prezentują i są łatwe w utrzymaniu.