10. Łóżko 160 Sandra 80x160x200

745.00 zł

w magazynie (10)
10. Łóżko Sandra 160

Wymiary: 80x160x200 (Wysokość x Szerokość x Długość)

Łóżko sosnowe z litego drewna. Stelaż w zestawie.

Podana cena jest ceną hurtowa netto, koszty transportu nie są wliczone.

Zobacz także materace Koło oraz stelaże i poduszki Koło, które świetnie pasują do naszych drewnianych sosnowych łóżek Meble Filipek.

Kolor
Nasze meble dostarczamy standardowo lakierowane dwukrotnie półmatem. Na życzenie klienta możemy wykonać mebel surowy, nielakierowany. Dostępne są różne wybarwienia, bejcowane i dwukrotnie zabezpieczone lakierem półmatowym - zobacz wzornik kolorów mebli sosnowych. Cena zależy od rodzaju wybarwienia powierzchni mebla.

Łóżko drewniane sosnowe 
jest wykonane z wysokiej jakości drewna litego. Drewno sosnowe jest lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Łóżko drewniane sosnowe jest łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości, komfortowe i trwałe.
Pasuje do różnych stylów wnętrz od klasycznych po nowoczesne. Można je dopasować do kolorystyki i aranżacji sypialni, wybierając spośród wielu dostępnych wybarwień i modeli. Sosnowe łóżko to mebel, który zapewni Ci komfortowy sen i przyjemną atmosferę w sypialni.  Jest to eko mebel przyjazny dla środowiska i zdrowia, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji ani klejów.

Kolekcja Meble Rzeźbione
to nasza ekskluzywna kolekcja mebli z kolekcji Tradycyjnych zdobionych regionalnymi rzeźbieniami w góralskim stylu. Prezentujemy tu wybrane rodzaje mebli rzeźbionych, natomiast na zamówienie możemy wykonać prezentowane tu rzeźbienia na każdym meblu z kolekcji Tradycyjnych lub Boro. Wygląd naszych rzeźbień znajdziesz w galerii na dole strony. Znane i lubiane od lat meble sosnowe z kolekcji mebli tradycyjnych rzeźbionych, możesz spotkać w wielu pensjonatach, hotelach, domach i mieszkaniach w Polsce oraz za granicą.