13. Kredens II

1,496.00 zł

w magazynie (10)
13. Kredens drewniany sosnowy II Boro

Kredens sosnowy z litego drewna, z oszklonymi drzwiczkami. Grubość płyty sosnowej 2 cm. Plecy i dna szuflad to płyta pilśniowa. Kredens dwudrzwiowy i jednoszufladowy.

Wnętrze kredensu to półki.

Wymiary: 180x91x50 cm (Wysokość x Szerokość x Głębokość)

Podana cena jest ceną hurtowa netto, koszty transportu nie są wliczone.

Kolor
Nasze meble dostarczamy standardowo lakierowane dwukrotnie półmatem. Na życzenie klienta możemy wykonać mebel surowy, nielakierowany. Dostępne są różne wybarwienia, bejcowane i dwukrotnie zabezpieczone lakierem półmatowym - zobacz wzornik kolorów mebli sosnowych. Cena zależy od rodzaju wybarwienia powierzchni mebla.

Kolekcja Boro 
nowoczesne meble, w całości wykonane z drewna litego sosnowego. Funkcjonalne i atrakcyjne meble o czystej, lekkiej formie, prostych kątach i krawędziach świetnie pasują do współczesnych wnętrz. Dopasujesz je do sypialni, pokoju dziennego, living roomu, biura, pokoju młodzieżowego. Meble Boro wyposażone są w nowoczesne prowadnice szuflad oraz charakterystyczne drewniane uchwyty (na życzenie klienta dostępne również metalowe). Jeśli szukasz ciekawych mebli naturalnych z drewna sosnowego to kolekcja Boro będzie idealnym wyborem.

Kredens sosnowy 
to elegancki i stylowe mebel świetnie znajdzie się w jadalni zarówno nowczesnym jak i tradycyjnym wnętrzu. Doskonały do przechowywania zastawy obiadowej, sztućców, nakryś stołów. Kredensy sosnowe mają szklane drzwiczki, które chronią zawartość przed kurzem i wilgocią oraz szafki z drzwiczkami. Nasze kredensy są wykonane z drewna sosnowego w najwyższym gatunku.