23. Komoda 120/2S

588.00 zł

w magazynie (10)
23. Komoda drewniana 120/2S Boro

Komoda sosnowa z litego drewna. Grubość płyty sosnowej 2 cm. Plecy i dna szuflad to płyta pilśniowa. Komoda dwuszufladowa.

Wymiary: 47x120x45 cm (wysokość x szerokość x głębokość)

Podana cena jest ceną hurtowa netto, koszty transportu nie są wliczone.

Zobacz także pozostałe meble z kategorii komody

Kolor
Nasze meble dostarczamy standardowo lakierowane dwukrotnie półmatem. Na życzenie klienta możemy wykonać mebel surowy, nielakierowany. Dostępne są różne wybarwienia, bejcowane i dwukrotnie zabezpieczone lakierem półmatowym - zobacz wzornik kolorów mebli sosnowych. Cena zależy od rodzaju wybarwienia powierzchni mebla.

Kolekcja Boro 
nowoczesne meble, w całości wykonane z drewna litego sosnowego. Funkcjonalne i atrakcyjne meble o czystej, lekkiej formie, prostych kątach i krawędziach świetnie pasują do współczesnych wnętrz. Dopasujesz je do sypialni, pokoju dziennego, living roomu, biura, pokoju młodzieżowego. Meble Boro wyposażone są w nowoczesne prowadnice szuflad oraz charakterystyczne drewniane uchwyty (na życzenie klienta dostępne również metalowe). Jeśli szukasz ciekawych mebli naturalnych z drewna sosnowego to kolekcja Boro będzie idealnym wyborem.

Komody sosnowe 
z drewna litego to pojemne i funkcjonalne meble, które mogą służyć do przechowywania ubrań, bielizny, książek, dokumentów lub sprzętu RTV. Komody sosnowe są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza. Komody sosnowe nadają się zarówno do sypialni, salonu, przedpokoju, jak i pokoju dziecięcego.