26. Biurko duże

795.00 zł

w magazynie (10)
26. Biurko duże( drzwiczki są gładkie, bez widocznego na zdjęciu filunku )

Biurko sosnowe z litego drewna. Grubość płyty sosnowej 2 cm. Plecy i dna szuflad to płyta pilśniowa.

Biurko jednodrzwiowe i czteroszufladowe.

Wymiary: 75x140x60 cm (wysokość x szerokość x głębokość)

Podana cena jest ceną hurtowa netto, koszty transportu nie są wliczone.

Kolor
Nasze meble dostarczamy standardowo lakierowane dwukrotnie półmatem. Na życzenie klienta możemy wykonać mebel surowy, nielakierowany. Dostępne są różne wybarwienia, bejcowane i dwukrotnie zabezpieczone lakierem półmatowym - zobacz wzornik kolorów mebli sosnowych. Cena zależy od rodzaju wybarwienia powierzchni mebla.

Kolekcja Boro 
nowoczesne meble, w całości wykonane z drewna litego sosnowego. Funkcjonalne i atrakcyjne meble o czystej, lekkiej formie, prostych kątach i krawędziach świetnie pasują do współczesnych wnętrz. Dopasujesz je do sypialni, pokoju dziennego, living roomu, biura, pokoju młodzieżowego. Meble Boro wyposażone są w nowoczesne prowadnice szuflad oraz charakterystyczne drewniane uchwyty (na życzenie klienta dostępne również metalowe). Jeśli szukasz ciekawych mebli naturalnych z drewna sosnowego to kolekcja Boro będzie idealnym wyborem.

Biurko sosnowe 
to funkcjonalne, ładne i naturalny mebel. Biurka wykonane są z wysokiej jakości litego drewna sosnowego, ze swoim charakterystycznym naturalnym kolorem i wzorem słojów. Są trwałe i solidne, a jednocześnie lekkie i przyjazne dla środowiska. Biurka sosnowe pasują do różnych wnętrz, klasycznych i nowoczesnych. Świetnie sprawdzą się w biurze, domu, pokoju młodzieżowym i dziecięcym pokoju. Biurka sosnowe są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach. 
Biurka sosnowe są łatwe w montażu i utrzymaniu. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką, aby usunąć kurz i zabrudzenia.