p04. Poduszka Naturalis Koło

165.00 zł

w magazynie (10)
Poduszka Naturalis Koło
Wymiary: 65 cm x 35 cm x 11 cm

Profilowana, odprężająca poduszka ergonomiczna, niwelująca szereg dolegliwości, zapewniająca prawidłową pozycję w czasie spoczynku, dbająca o komfort snu.
Powstała z pianki NATURALIS zawierającej olej rycynowy. Dzięki specjalnie ukształtowanemu profilowi rozluźnia mięśnie szyi, zapobiega skurczom. Zapewnia odpowiednie podparcie szyi podczas snu niezależnie od przyjętej pozycji ciała.
Dostępna w pokrowcach niepikowanych z zamkiem, umożliwiającym zdjęcie i wypranie pokrowca

Poduszka Koło Naturalis

  • Wysokoelastyczna pianka wyprodukowana z użyciem oleju rycynowego. Produkt ekologiczny, wytrzymały, stanowiący optymalne podparcie dla głowy i szyi. Pianka Naturalis nie jest podatna na wchłanianie wilgoci powstającej podczas snu.
  • Gęstość pianki naturalis 35 kg/m³.
  • Pokrowiec niepikowany.
  • Zamek błyskawiczny umożliwiający zdjęcie pokrowca do prania w celu utrzymania odpowiedniego poziomu czystości i higieny.
  • Wysokość ok. 11 cm.
  • Wyprodukowano w Polsce.

Pokrowiec Koło Aloe Vera Lux

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 30% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, 5 % elastan. Gramatura 450 g/m². Zastosowanie zamka umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania optymalnej higieny spania. Dzięki dodatkowi wyciągu z aloesu pielęgnuje skórę, działa nawilżająco, antybakteryjnie i regenerująco, nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

Ze względu na specyfikę produktów podane wymiary są wymiarami poglądowymi i mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych wymiarów.

Poduszki ergonomiczne pomagają utrzymać prawidłową pozycję oraz zapewniają optymalne podparcie szyi w czasie odpoczynku, co jest bardzo ważne dla zdrowia. Poduszki wykonane są z materiałów, które ułatwiają cyrkulację powietrza. Poduszki ergonomiczne nie odkształcają się, lecz naturalnie dopasowują się do kształtu ciała, dzięki czemu są bardzo wygodne.