01. Nadstawka sosnowa I

216.00 zł

w magazynie (10)
01. Nadstawka szafy I 

Nadstawka sosnowa z litego drewna. 
Grubość płyty sosnowej 2 cm. Plecy to płyta pilśniowa. 
Nadstawka jednodrzwiowa.

Wymiary: 50x50x55 cm (wysokość x szerokość x głębokość)

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają kosztów transportu.

Zobacz także pozostałe meble z kolekcji Meble Tradycyjne.

Kolor
Nasze meble dostarczamy standardowo lakierowane dwukrotnie półmatem. Na życzenie klienta surowy, nielakierowany. Dostępne są różne wybarwienia, bejcowane i dwukrotnie zabezpieczone lakierem półmatowym - zobacz wzornik kolorów mebli sosnowych. Cena zależy od rodzaju wybarwienia powierzchni mebla.

Szafy sosnowe
to jeden z najczęściej kupowanych mebli. Idealnie sprawdzą się w każdym domu i wnętrzu, niezależnie od stylu jaki preferujemy. Szafy sosnowe są praktyczne i funkcjonalne, świetnie wyglądają, mogą mieć różne wymiary, co pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia. Szafy sosnowe doskonale pasują do sypialni, jako szafa na ubrania pościel. Sprawdzą się też w salonie, przedpokoju, garderobie jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania. 
Sosna to jeden z najpopularniejszych gatunków drewna używanego do produkcji mebli. Meble sosnowe są naturalne, trwałe, świetnie się prezentują i są łatwe w utrzymaniu. 

Kolekcja Meble Tradycyjne
Znane i lubiane od lat meble sosnowe z kolekcji mebli tradycyjnych, możesz spotkać w wielu pensjonatach, hotelach, domach i mieszkaniach w Polsce oraz za granicą. Nawiązują do wielowiekowej tradycji solidnego lokalnego rzemiosła.

Naturalne drewniane meble Filipek - produkujemy meble z drewna sosnowego.