01. Szafa drewniana IV 4D/3S z lustrami

2,745.00 zł

w magazynie (10)
1. Szafa drewniana sosnowa 4 drzwiowa IV 4D/3S z lustrami i szufladami

Szafa wyposażona w półki i drążek.
Szafa drewniana sosnowa, wykonana w całości z naturalnego litego drewna. Grubość płyty sosnowej 2 cm. Plecy i dna szuflad to płyta pilśniowa.

Wymiary: 190x180x55 cm (wysokość x szerokość x głębokość).

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają kosztów transportu.

Zobacz także pozostałe meble z kategorii Meble Tradycyjne.

Kolor
Nasze meble dostarczamy standardowo lakierowane dwukrotnie półmatem. Na życzenie klienta możemy dostarczyć mebel surowy, nielakierowany. Dostępne są różne wybarwienia, bejcowane i dwukrotnie zabezpieczone lakierem półmatowym - zobacz wzornik kolorów mebli sosnowych. Cena zależy od rodzaju wybarwienia powierzchni.

Szafy sosnowe 
to jeden z najczęściej kupowanych mebli. Idealnie sprawdzą się w każdym domu i wnętrzu, niezależnie od stylu jaki preferujemy. Szafy sosnowe są praktyczne i funkcjonalne, świetnie wyglądają, mogą mieć różne wymiary, co pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia. Szafy sosnowe doskonale pasują do sypialni, jako szafa na ubrania pościel. Sprawdzą się też w salonie, przedpokoju, garderobie jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania. 
Sosna to jeden z najpopularniejszych gatunków drewna używanego do produkcji mebli. Meble sosnowe są naturalne, trwałe, świetnie się prezentują i są łatwe w utrzymaniu.

Kolekcja Meble Tradycyjne
Znane i lubiane od lat meble sosnowe z kolekcji mebli tradycyjnych, możesz spotkać w wielu pensjonatach, hotelach, domach i mieszkaniach w Polsce oraz za granicą. Nawiązują do wielowiekowej tradycji solidnego lokalnego rzemiosła.

Naturalne drewniane meble Filipek - produkujemy meble z drewna sosnowego.