02. Garderoba sosnowa z lustrem

978.00 zł

w magazynie (10)
02. Garderoba drewniana sosnowa z lustrem.

Garderoba sosnowa z litego drewna. 
Grubość płyty sosnowej 2 cm.
Garderoba trzydrzwiowa i jednoszufladowa.

Wymiary: 200x115x35 cm (Wysokość x Szerokość x Głębokość)

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają kosztów transportu.

Zobacz także pozostałe meble z kolekcji meble tradycyjne.

Kolor
Nasze meble dostarczamy standardowo lakierowane dwukrotnie półmatem. Na życzenie klienta możemy wykonać mebel surowy, nielakierowany. Dostępne są różne wybarwienia, bejcowane i dwukrotnie zabezpieczone lakierem półmatowym - zobacz wzornik kolorów mebli sosnowych. Cena zależy od rodzaju wybarwienia powierzchni mebla.


Garderoba drewniana 
to bardzo praktyczny, kompaktowy mebel do przedpokoju. Wyposażona w wieszaki, lustro, szafkę na buty. Funkcjonalna, pojemna, dopasowana do wnętrza dzięi wielu dostępnym rozmiarom ułatwi przechowywanie okryć wierzchnich, płaszczy, kurtek, butów. Jeśli szukasz funkcjonalnej i pięknej garderoby do swojego przedpokoju, drewniana sosnowa garderoba z lustrem będzie doskonałym wyborem. Zapewni Ci komfort i porządek w przechowywaniu rzeczy oraz doda uroku i stylu Twojemu wnętrzu.

Kolekcja Meble Tradycyjne
Znane i lubiane od lat meble sosnowe z kolekcji mebli tradycyjnych, możesz spotkać w wielu pensjonatach, hotelach, domach i mieszkaniach w Polsce oraz za granicą. Nawiązują do wielowiekowej tradycji solidnego lokalnego rzemiosła.

Naturalne drewniane meble Filipek - produkujemy meble z drewna sosnowego.