03. Szafa sosnowa I 1D/1S drążek

1,710.00 zł

w magazynie (10)
3. Szafa sosnowa z litego drewna I 1D/1S drążek.

Szafa sosnowa z litego drewna. Plecy i dna szuflad to płyta pilśniowa. Szafa jednodrzwiowa i jednoszufladowa.
Wnętrze szafy to drążek.

Wymiary: wys. 200 x szer. 55 x gł. 60 cm

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają kosztów transportu.

Dostępna w różnych wybarwieniach - zobacz wzornik kolorów mebli sosnowych
Nasze meble dostarczamy standardowo lakierowane dwukrotnie półmatem. Na życzenie klienta surowy, nielakierowany. Dostępne są różne wybarwienia, bejcowane i dwukrotnie zabezpieczone lakierem półmatowym - zobacz wzornik kolorów mebli sosnowych. Cena zależy od rodzaju wykończenia powierzchni mebla.

Szafy sosnowe z naturalnego drewna – są funkcjonalne, świetnie wyglądają i komponują się z każdym wnętrzem, zarówno jako mebel do sypialni, meble do garderoby, do pokoju dziennego czy przedpokoju. Nowoczesne, ekologiczne, drewniane szafy to gwarancja bliskości z naturą i atrakcyjny mebel. Drewniane szafy sosnowe są bardzo praktyczne – występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu możemy je dopasować do każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się w sypialni - jako szafa na ubrania, w salonie - jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania, w garderobie lub przedpokoju - na ubrania, buty i inne.
Drewno sosnowe popularnie nazywane Sosna to najpopularniejszy gatunek drewna, używany do produkcji mebli. Drewno sosnowe jest trwałe, przyjazne z dotyku, łatwe w utrzymaniu, nadaje się świetnie do bejcowania na różne kolory i prezentuje się świetnie. Szafa sosnowa będzie doskonałym wyposażeniem każdego domu i mieszkania.