p03. Poduszka Mili Talalay Koło

201.00 zł

w magazynie (10)
Poduszka Mili Talalay Koło
Wymiary: 40 cm x 28 cm x 10 cm

Oddychająca poduszka ergonomiczna, niwelująca szereg dolegliwości, zapewniająca prawidłową pozycję w czasie spoczynku, dbająca o komfort snu. Wkład poduszki stanowi 100% naturalny lateks wykonany w technologii Talalay. Zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza, umożliwia oddychanie.
Nie odkształca się. Dostępna w pokrowcach niepikowanych z zamkiem, umożliwiającym zdjęcie i wypranie pokrowca.

Poduszka Koło Mili Talalay

  • Lateks Talalay Natural produkowany jest na bazie naturalnego mleczka kauczukowego. Otwartokomórkowa struktura lateksu przyczynia się do doskonałej wentylacji i cyrkulacji powietrza. Zapewnia komfort i optymalne podparcie głowy, szyi i ramion.
  • Gęstość lateksu 58kg/m³.
  • Pokrowiec niepikowany.
  • Dodatkowy pokrowiec wewnętrzny.
  • Zamek błyskawiczny umożliwiający zdjęcie pokrowca do prania w celu utrzymania odpowiedniego poziomu czystości i higieny.
  • Wysokość ok. 10 cm.
  • Wyprodukowano w Polsce.

Pokrowiec Koło Aloe Vera Lux

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 30% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, 5 % elastan. Gramatura 450 g/m². Zastosowanie zamka umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania optymalnej higieny spania. Dzięki dodatkowi wyciągu z aloesu pielęgnuje skórę, działa nawilżająco, antybakteryjnie i regenerująco, nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

Ze względu na specyfikę produktów podane wymiary są wymiarami poglądowymi i mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych wymiarów.

Poduszki ergonomiczne pomagają utrzymać prawidłową pozycję oraz zapewniają optymalne podparcie szyi w czasie odpoczynku, co jest bardzo ważne dla zdrowia. Poduszki wykonane są z materiałów, które ułatwiają cyrkulację powietrza. Poduszki ergonomiczne nie odkształcają się, lecz naturalnie dopasowują się do kształtu ciała, dzięki czemu są bardzo wygodne.